הדפסה
כניסות: 11378

 

  בכל מעשה של מצווה ניתן להבחין בשני ממדים: נגלה ונסתר. הממד הנגלה במעשה הברית הוא הסרת הערלה החיצונית המכסה את איבר הרבייה הזכרי; אולם בממד הנסתר אנו מזהים את הערלה הגשמית כרמז לנטייתו של אדם להיות שקוע בעצמו וממילא אטום לזולתו וחסר רגישות לסביבתו. מתוך כך אנו מבינים כי ברית המילה מגלמת את יציאתנו מעצמנו על מנת להעניק משלנו לאחרים.

  המעגל הראשון והטבעי ביותר של הנתינה הוא לבת הזוג, שכל קשר החיים עמה בנוי על רגישות, הזדהות ואכפתיות. ברגע שבו פרץ אדם את מחסום האטימות וזכה להעניק לבת זוגו, מפריחה מתנתו חיים חדשים של דור נוסף היורד לעולם ופותחת מעגל רחב ומשמעותי של נתינה המתמשכת והולכת לאורך שנים רבות וטובות.

 

Некоторые люди бояться брать деньги в долг по понятным причинам. Но если вы уверены, что вернете деньги, можно смело брать. Взять на понятных условиях кредит без официального трудоустройства может любой человек, даже безработный студент. Микрофинансовые компании готовы работать даже в праздники, поэтому для них кредит без выходных - это нормальная практика. Цілодобово 24/7 онлайн кредит в інтернеті на картку на найвигідніших умовах. Безвідмовні мікропозики всім старше 18 років.